Czy opłaca się pożyczka na samochód poza bankiem?

Czy opłaca się pożyczka na samochód poza bankiem?

Każda pożyczka musi być rozsądnie przemyślana. Nie możemy bowiem dopuścić do sytuacji, w której będziemy mieli trudności z jej spłatą. Wiadomo, że nie wszystkie sytuacje, a zwłaszcza te losowe jesteśmy w stanie przewidzieć, ale zdecydowanie choćby kilkuletnią przyszłość warto przemyśleć pod kątem możliwości spłaty dokładnie przeanalizować. Ma to szczególne znaczenie, jeśli chodzi o większą gotówkę, na przykład na samochód.

Gdzie poza bankiem pożyczyć na samochód?

Czy poza bankiem warto pożyczyć na samochód? Z całą pewnością tak. Niemniej jednak przed wyborem firmy pożyczkowej warto dokładnie sprawdzić jej wiarygodność. Z uwagi na fakt, że na rynku pojawia się coraz więcej nowych firm w tej branży, decydujmy się na sprawdzone pożyczkiw firmach, które mogą poszczycić się renomą i dobrymi opiniami swoich klientów. Poza bankiem polecamy firmę Aasa Polska S.A., która obecnie okazała się najczęściej wybieraną firmą pożyczkową w naszym kraju. To bezpieczny wybór. Gwarancja najwyższych standardów obsługi klienta. 

Samochód jako zabezpieczenie

Instytucje pozabankowe udzielają również szybkich kredytów na samochód, który staje się dla nich zabezpieczeniem. To kredyty pozabankowe charakteryzujące się najwyższą przyznawalnością. Kredyt na auto otrzymamy zarówno na nowy, jak i na stary. W przypadku tego drugiego kredytowanie ograniczone jest wiekiem pojazdu. Najczęściej to zakres 8-12 lat. Im starsze auto musimy liczyć się z wyższym oprocentowaniem.